Kenan Işık ve Ailesinin Acı Günü

Tiyatro sanatçısı ve sunucu Kenan Işık'ın vefat eden eniştesi Yakup Kıyıcı, Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde toprağa verildi.

Kenan Işık ve Ailesinin Acı Günü Malatya Haber

Malatya'nın Çukurdere Mahallesi Zapçıoğlu Caddesi'nde oğlu Osman Kıyıcı (42) ile yaşayan Yakup Kıyıcı (88), yaşlılığa bağlı rahatsızlığı nedeniyle evinde vefat etti. Yeşilyurt ilçesi Yakınca beldesi Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Kıyıcı, buradaki mezarlığa defnedildi.

Cenaze namazına; Yeşilyurt Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Canal, Yakınca Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Helvacı, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Recep Menevşe, tiyatro sanatçısı ve sunucu Kenan Işık, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri, Işık ve Kıyıcı aileleri katıldı.

Kenan Işık'ın uzun yıllar önce vefat eden ablasının eşi olan Yakup Kıyıcı’nın vefat etmesiyle ilgili bazı basın organlarında çıkan haberlerin yanlış olduğunu söyleyen Malatya Devlet Hastanesi doktorlarından Yakup Kıyıcı'nın damadı Turan Özer, “Bazı medya organlarında kayınpederimin ölümü şüpheli olarak geçiyor. Adli Tıp Raporu'nda darp olmadığı ve normal öldüğü şeklinde rapor verildi” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 49
Bu Ay : 3847
Toplam : 3847

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom