Öztürk, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

Nevzat Öztürk, seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretleri ile ev ziyaretlerini sürdürürken, Yazıhan bölgesindeki Velioğulları ile de AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi ve Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ahmet Çakır’ın da katıldığı bir toplantı yapıldı.

Öztürk, Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor Malatya Haber

Toplantıya Yazıhan Belediye Başkanı Ali Kaya ile Velioğullarından kalabalık bir topluluk katıldı.
Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, köy gezileri kapsamında ev ziyaretlerinde bulundu. Yazıhan’ı yeni dönemde geleceğe hazırlayacak proje ve altyapı çalışmaları ile Malatya’nın merkez ilçelerinden birisi haline getireceklerini belirten Öztürk, “Yazıhan, mutlaka bu dönemde Meslek Yüksekokulu’na kavuşacaktır. İlçemizin merkez ilçeden bir farkı kalmayacak ve her türlü hizmeti alacaktır. En büyük sorunumuz olan ilçemizin içme suyu sorunu için şuanda Malatya Belediye Başkanımız Sayın Ahmet Çakır projesini hazırlattı. Bu sorun kısa sürede tarihe karışacak” dedi.

Köy gezilerinin yanı sıra bölgedeki tüm evleri tek tek ziyaret edeceklerini belirten Öztürk, “Biz siyasi çalışmalarımızda ev dolaşacağız ve herkesin elini sıkacağız. Bizleri evlerinde misafir ederek onurlandıran ve desteklerini veren tüm Yazıhanlı hemşerilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Malatya’nın büyükşehir olması ve artık ilçe belediyelerinin de ilçe idari sınırına kadar hizmet götürme sorumluluğuna getirilmesi ile bu yeni dönemin çok önemli olduğunu vurgulayan Öztürk, “Eskiden belediyeler sadece ilçe merkezi ile ilgili hizmetleri yapıyordu. Ancak 30 Mart’tan sonra ilçenin tüm idari sınırına kadar hizmetleri götürecek. Bu nedenle yeni dönem ilçemiz ve Malatya’mız için çok önemli.

Bu dönemi Yazıhan olarak çok iyi değerlendireceğiz ve ilçemizi hemşerilerimin desteği ile geleceği sorunsuz olarak hazırlayacağız. Halkımız ile her zaman istişare halinde olacağız, tüm köylerimizde sorunları ortak akılla tespit edip, çözümünü birlikte bulacağız” şeklinde konuştu.

Yazıhan bölgesindeki Velioğulları tarafından düzenlenen yemekte konuşan Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, “Mahalli seçimler nedeniyle partimize halkımızın büyük teveccühleri var. Muhalefet partileri her bölgede aday bulamazken, bütün Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de büyük rağbet vardı. AK Parti Yazıhan’da da büyük oy desteği alacaktır” ifadelerini kaydetti.

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır ise sadece Malatya il merkezini değil, ilçelerin sorunlarına göre de projeler ürettiklerini belirterek, “Bu yükü hep birlikte paylaşmamız lazım. AK Parti’ye gönül vermiş herkesin bu süreçte çalışması gerekiyor. Malatya’yı ileriye taşırken, tüm ilçelerimizi de el birliği ile birlik ve beraberlikle ileriye taşıyacağız” dedi.

AK Parti İl Başkanı Bülent Tüfenkçi de, “Taş her zaman yerinde ağırdır. Biz bir birimize sahip çıkarak büyüyeceğiz. Bir birimizin ayağından tutarak büyüyemeyiz. Biz bu partiyi büyütürsek millet büyür, çünkü bu partiyi millet kurdu. Eğer bu partiyi küçültürsek milleti küçültmüş oluruz, Yazıhan’ımızı küçültmüş oluruz, Malatya’yı küçültmüş oluruz” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 127
Bu Ay : 2611
Toplam : 2611

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom