Erdoğan'dan 17 Aralık Açıklaması

Erdoğan, 17 Aralık’ta demokratik kazanımlara yönelik örgütlü bir saldırı düzenlendiğini belirterek, 'Bu operasyonla Türk siyaseti yeniden tasarlanmak istendi' dedi.

Erdoğan'dan 17 Aralık Açıklaması Türkiye-Dünya

Başbakan Erdoğan, Alman Dış Politika Enstitüsünde, "21. Yüzyılda Türkiye, Avrupa ve Dünya" temalı bir konuşma yaptı. 17 Aralık operasyonuna ilişkin açıklamalarını sürdüren Erdoğan, 17 Aralık’ta demokratik kazanımlara yönelik örgütlü bir saldırı düzenlendiğini belirterek, “Bu operasyonla Türk siyaseti yeniden tasarlanmak istendi” diye konuştu. Reform sürecini engellemek ve yavaşlatmak için AK Parti hükümetine çok sayıda tuzak kurulduğunu anlatan Başbakan, 17 Aralık’ın da bunlardan biri olduğunu ifade etti.

AB ÜYELİĞİ

Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliği konusuna da değinen Erdoğan, “Dünyada yaşanan gelişmeler Türkiye’nin AB’ye değil, AB’nin Türkiye’ye ihtiyacı olduğunu açıkça ortaya koydu” dedi. Türkiye’nin bölgesel tecrübesinden yararlanılabilecek bir ülke olarak öne çıktığını anlatan Başbakan, dolayısıyla Avrupa Birliği’ne büyük katkı sağlayacaklarını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 539
Bu Ay : 3983
Toplam : 3983

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom