Malatya Bölgenin En Güzel Kenti

Emniyet Müdürlüğümüz daha önceleri Malatya Belediyemizle uyumlu çalışarak güzel işler yapmışlar. Bizler de bu uyumu sürdürüp, Malatya’nın huzuru için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Malatya Bölgenin En Güzel Kenti Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Emniyet Müdürü Nuri Uluayak ile PTT Başmüdürü Fahri Ocak’a hayırlı olsun ziyaretlerinde bulundu.

4 Şubat Salı günü gerçekleşen ve Başkan yardımcısı Ertan Mumcu’nun da katıldığı ziyaretlerde, Belediye Başkanı Ahmet Çakır, kurumlarla diyalog içinde olduklarını belirterek, Malatya’nın sorunlarını ortak hareketle çözümlemeye çalıştıklarını söyledi.

Çakır: Malatya huzur kenti

Malatya’nın huzur kenti olduğunu vurgulayan Başkan Çakır, “Malatya, her gün gelişen ve büyüyen bir şehir. Aynı zamanda sosyal ve kültürel anlamda da canlı bir şehir. Malatya doğal cazibesiyle güzel bir şehir. Biz bu güzelliği her bölgemize yansıtmaya çalışıyoruz. Yeni görevleriniz hayırlı olsun” dedi.

Malatya’nın güvenli bir şehir olduğunu belirten Emniyet Müdürü Nuri Uluayak ise “Malatya bölgenin en güzel kentlerinden biri. Emniyet Müdürlüğümüz daha önceleri Malatya Belediyemizle uyumlu çalışarak güzel işler yapmışlar. Bizler de bu uyumu sürdürüp, Malatya’nın huzuru için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Ocak: Belediye çalışmaları dikkat çekiyor

Ziyaretten büyük onur duyduğunu dile getiren PTT Başmüdürü Fahri Ocak da, “Belediye Başkanımız Ahmet Çakır, Malatya’ya güzel hizmetler yaptı. Kısa bir süre önce gelmemize rağmen bu çalışmalar çok dikkat çekiyor. Ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Emniyet Müdürü Nuri Uluayak’ı ziyaretinde, Emniyet Müdürlüğü Şeref Defterini de imzaladı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 127
Bu Ay : 2611
Toplam : 2611

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom