Polat, Kadın Kollarıyla Toplantı Yaptı

AK Parti'den Malatya Merkez İlçe Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı olan Hacı Uğur Polat, “30 Mart yerel seçimden ziyade, milli iradeye saygı seçimi olacak” dedi.

Polat, Kadın Kollarıyla Toplantı Yaptı Malatya Siyaset

Hacı Uğur Polat, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Av. Bayram Taşkın ile birlikte özel bir otelde partisinin Yeşilyurt ilçe Kadın Kolları ile bir araya geldi.

Toplantıda konuşan Yeşilyurt İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, AK Parti kadrolarının Türkiye’nin daha demokratik daha müreffeh yerlere ulaşma çizgisinde hareket ettiğini belirtti.
Polat, “30 Mart 2014 tarihinde çok önemli bir yerel seçim var. Bu seçim çok önemli bu seçim yerel seçimden ziyade, milli iradeye saygı seçimi olacak” ifadelerini kullandı.

AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın ise AK Parti hükümetinin 11 yıllık iktidarı döneminde yaptığı hizmetleri anlattı.

Taşkın, “Partimizin kuruluşundan bugüne bizlerle olan ve partimize emek veren değerli bayanlara göstermiş olduğunuz çalışmalardan dolayı teşekkür ediyoruz. Bu toplantı partimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olur” dedi.
AK Parti Yeşilyurt Kadın Kolları Başkanı Serap Alagöz de toplantının düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek seçim çalışmalarına ilçe Kadın Kolları Teşkilatı olarak hız verdiklerini söyledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 594
Bu Ay : 6574
Toplam : 6574

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom