Hedef 100. TIR Yardımı

İHH Bursa Şubesi Başkanı Hüseyin Kaplan, ”Bugün 72. TIR'ı gönderdik. Bir TIR'ın içinde 25 ton kuru gıda, diğerinde ise kıyafet ve ayakkabı bulunuyor.

Hedef 100. TIR Yardımı Türkiye-Dünya

İnsani Yardım Vakfı (İHH) Bursa Şubesi, Suriye'ye 2 TIR daha yardım gönderdi. Bursa'dan şimdiye kadar Suriye'ye 72 TIR yardım gönderildiği bildirildi.

İHH tarafından Suriye'ye 2 TIR dolusu yardım malzemesi daha gönderildi. Mihraplı Camii önünde düzenlenen törenin ardından TIR'lar dualar eşliğinde uğurlandı. Battaniye, kuru gıda ve kıyafet bulunan 2 TIR'la birlikte vakfın Bursa'dan Suriye'ye gönderdiği TIR sayısı da 72'ye ulaştı.

İHH Bursa Şubesi Başkanı Hüseyin Kaplan, ”Bugün 72. TIR'ı gönderdik. Bir TIR'ın içinde 25 ton kuru gıda, diğerinde ise kıyafet ve ayakkabı bulunuyor. Mihraplı Camii cemaatinin yardımları ile 72. TIR'ı da uğurladık. Bundan sonraki çalışmalarımızla, hedeflediğimiz gibi 100. TIR'ı da Bursa’dan uğurlayacağız. Bursa’nın bütün sivil toplum kuruluşlarının desteğini aldık. İnşallah bunu daha geniş kitlelere yayarak yardımları artırarak devam ettireceğiz“ dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 137
Bu Ay : 1705
Toplam : 1705

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom