Eser Teşkilatla İstişare Yaptı

Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, partisinin Kadın ve Gençlik Kolları ile bir araya geldi. Ben sizlerin tereddüt etmeden savunabileceği, geçmişi tertemiz, alnı ak bir arkadaşınız, ağabeyiniz adayınızım.

Eser Teşkilatla İstişare Yaptı Malatya İlçe

AK Parti’den Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı olan Dr. Süleyman Eser, “Kapımız halkımıza her zaman açık olacak” dedi.

Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı Dr. Süleyman Eser, partisinin Kadın ve Gençlik Kolları ile bir araya geldi. Kadın Kolları ile kahvaltılı bir program düzenlenirken, gençlik kolları ile de akşam yemeğinde bir araya gelindi.

Yapılan tanışma-istişare toplantılarına; AK Parti Darende İlçe Başkanı Süleyman Şimşek, Kadın Kolları Başkanı Elif Özkan ve Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Ulu, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yöneticileri katıldı.

Yapılan toplantıda seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Dr. Süleyman Eser, “Öncelikle şunu belirtmeliyim ki siz teşkilatımızın değerli üyelerine çok ihtiyacımız var. Ben sizlerin tereddüt etmeden savunabileceği, geçmişi tertemiz, alnı ak bir arkadaşınız, ağabeyiniz adayınızım. Seçim sürecinde başta yüce Allah sonra ise seçmenlerimiz başkanlığı bizlere nasip ederse 30 Mart sonrasında da birlikte hareket ederek ilçemizi hak ettiği yere getireceğiz. Ben sizlerin önerilerine, eleştirilerine ve fikirlerine açığım.

Bu bugün de böyle olacak seçim sonrası da. Bizim kapımız halkımıza her zaman açık olacak. Birlikte başaracağız. Bu seçim sürecinde de sizlerden isteğim seçmenlerimize kendimizi iyi anlatabilmek, onların kalbini kazanmak için hep birlikte çalışmaktır” ifadelerini kullandı.
Eser, Darende’yi daha güzel hizmetlere kavuşturmak için azami gayret sarf edeceklerini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 873
Bu Ay : 3417
Toplam : 3417

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom