Bu Tesis Bayanlara Yarayacak

Mahallelerde ihtiyaç duyulan etkinliklerin düzenlenmesi amacıyla Malatya Belediyesi tarafından hayata geçirilen Çok Amaçlı Sosyal Tesislerden bir tanesi daha tamamlandı.

Bu Tesis Bayanlara Yarayacak Malatya Haber

Malatya Belediyesi bir tesisi daha tamamladı

Başta hanımlar ile çocuklar olmak üzere mahallelerde ihtiyaç duyulan etkinliklerin düzenlenmesi amacıyla Malatya Belediyesi tarafından projelendirilerek hayata geçirilen Çok Amaçlı Sosyal Tesislerden bir tanesi daha tamamlandı.

İnönü Mahallesi ile birlikte civar mahallelerin de sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak olan ve İnönü Bölge Parkı içinde yapılan Çok Amaçlı Sosyal Tesisi’nin inşaat çalışmalarını tamamladı.

Mahallelerde sanat ve eğitim kurslarının yanı sıra mevlit ve taziye programları gibi etkinliklerde kullanılacak şekilde yapılan çok amaçlı sosyal tesisler vatandaşların büyük beğenisini topluyor.

260 m2’lik tesis, birçok ihtiyacı karşılayacak

Çok Amaçlı Sosyal Tesis ile ilgili verilen bilgilere göre; tek katlı olan ve 260 m2’lik alan üzerine kurulu çok amaçlı sosyal tesisin içinde bay-bayan salonlar, mutfak, depo, mescit, wc ve engelli wc’si bulunuyor.

En küçük detayları düşünülerek yapılan tesis tek katlı betonarme karkas yapı sistemiyle yapıldı. Dış cephesi modern mimari yapı görünümlü kiremit renkli koto kaplama ile yapıldı. Bakır işlemeli bay-bayan girişli olmak üzere 2 kapı girişli olarak planlanan tesiste yer döşemeleri tavana kadar fayans. Doğalgaz ısı sistemlerine sahip tesiste mutfaklarda mutfak dolabı ve tezgahları da birinci sınıf malzemeyle dizayn edildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 131
Bu Ay : 3575
Toplam : 3575

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom