"Sorunları Çözüme Kavuşturacağız"

AK Parti’den Malatya Darende Belediye Başkanlığı adayı Süleyman Eser, bugüne kadar yapılamamış hizmetleri tek tek sorun olmaktan çıkarıp çözüme kavuşturacaklarını söyledi.

Malatya Haber

Belediye Başkanlığı adayı Süleyman Eser, seçim çalışmaları kapsamında ilçeye bağlı belde, köy ve merkezdeki mahallelerin muhtarlarıyla bir araya geldi.

Bir otelde düzenlenen toplantıda muhtarlarla fikir alışverişinde bulunan Eser, sorunları dinledi. Süleyman Eser, Malatya'nın büyükşehir statüsü kazanmasıyla hizmet alma adına önemli bir avantaj sağladığını söyledi.
Darende'nin temel hizmetlerinin büyükşehir belediyesinin koordinesiyle gerçekleşeceğini belirten Eser, “Malatya’nın büyük şehir olması nedeniyle köyler ve beldeler ilçenin mahallesi olacak. Süratle gerek ilçe merkezi gerek beldelerimiz gerekse de köylerimizin tamamını inceleyerek, sizlerin görüşlerini alarak yapılması gerekenleri belirleyeceğiz. İnşallah, seçimden sonra büyükşehir belediye başkanımızla koordineli bir şekilde öncelik sırasına göre hizmetleri gerçekleştirme adına adımları atacağız” ifadelerini kullandı.

Bugüne kadar yapılamamış hizmetleri tek tek sorun olmaktan çıkarıp çözüme kavuşturacaklarını söyleyen Süleyman Eser, “Belde ve köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın en güzel hizmetlere kavuşması için el birliğiyle hareket edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 292
Bu Ay : 8351
Toplam : 8351

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom