Öztürk, Ziyaretlerini Sürdürüyor

AK Parti’den Malatya’nın Yazıhan İlçesi adayı Nevzat Öztürk, beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Veysel Ateş ve partili yöneticilerle birlikte ilçenin Erecek, Tahtali, Çavuş, Epreme, İriagaç, Sadıklı, Civril, Buzluk, Bereket, Böğürtlen, Ambarcık, Yeniköy ve Şevkiçiftliği köylerini ziyaret etti.

Öztürk, Ziyaretlerini Sürdürüyor Malatya Haber

Ziyaretlerde konuşan Öztürk, “Yerel seçimde kullanılacak olan oylar gerek bölgemiz için gerek Malatya’mız için ve ülkemiz için gerçek anlamda önemli yer tutuyor. Ülkemizin karşılaştığı problemler ve yaşamış olduğu sıkıntılar açısında yerel seçimin önemi çok büyük. Sayın Başbakanımızın çalışmaları takdire şayandır. AK Parti’ye Yazıhan’da en büyük desteği vereceğiz, büyükşehir Malatya’mıza Yazıhan’dan yine AK Parti’ye en yüksek oyu vereceğiz” dedi.

Ziyaretleri esnasında gerçekleştireceği projeler hakkında da bilgi veren AK Parti’den Yazıhan Belediye Başkanlığı adayı Nevzat Öztürk, “Hedeflerimiz arasında Yazıhan’a bir kilit taşı ve bordur taşı tesisi kurmakta bulunuyor. Ana yollardan ziyade köy içlerini tozsuz, çamursuz ve çukursuz bir hale getireceğiz. Ana hedeflerimden birisi budur. Yazıhan’ın tüm köy içleri kilit taşları ile döşenecek” diye konuştu.

Yönetime tüm köylerin katkı sunacağı bir anlayışı hayata geçireceklerini de belirten Öztürk, “Tüm köylerimizde bir konsey olacak. Zaman zaman bir araya gelerek istişarelerde bulunup, sorunları konuşup, çözüm yollarını birlikte bulacağız. Yönetimde tüm köylerimiz söz sahibi olacaktır. Yazıhan’ı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.
Öztürk, açıklamasını söyle sürdürdü:

“Bölünmezsek, parçalanmazsak, güçlü bir sonuçla çıkarsak, güçlü hizmetleri el birliği alacağız. Güçlü olursak güçlü hizmetleri alacağız, zayıf kalırsak Yazıhan’ı geleceğe taşıyamayız. Bunun en güzel örneği Arguvan’dır, yıllardır görüyorsunuz. Öncelikle birlik ve beraberliğimizi Yazıhan olarak ortaya koymak zorundayız. Yazıhan, Malatya’nın en hızlı gelişecek ve büyüyecek ilçesidir. Güç birliği ile ilçemizde insanımıza yakışan ve insanımızın hakkı olan hizmetleri ve projeleri daha iyi sonuçlarla hayata geçiririz.”

Nevzat Öztürk, Yazıhan’ın en önemli sorunu olan içme suyu konusunda da önemli projeleri hayata geçireceklerini ifade ederek, “Bizim insanımız, bölgemizin insanı en güzel hizmetlere layık” dedi.
Nevzat Öztürk, Yazıhan ilçe merkezinde açacağı seçim bürosu açılışı için 1 Şubat Cumartesi günü saat 13.00’da geniş bir katılımla tören düzenleneceğini bildirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 374
Bu Ay : 7520
Toplam : 7520

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom