BAL Ligi

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Yönetim Kurulu Üyesi ve Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Şevket Keskin, BAL Ligi 3. Grup takımlarından 44 Malatyaspor’un antrenmanını ziyaret etti.

BAL Ligi Malatya Spor

Keskin, Malatya esnafının 44 Malatyaspor’un yanında olduğunu ifade ederek, “Malatya’nın bütün takımlarına elimizden geldiğince destek olacağız. Dört dörtlük bir takımsınız. Armanızda da 44 var. Biz gücümüzün yettiği kadar maddi ve manevi olarak yanınızdayız. Her zaman yanınızda olacağız. Başarılı olacağınıza da yürekten inanıyoruz. Maçlarınızı da elimizden geldiği kadar takip etmeye çalışacağız” dedi.

44 Malatyaspor Teknik Sorumlusu Mahmut Evren ise, Malatya’nın takımı olduklarını ve herkesin desteklerini beklediklerini kaydederek, “Bize gösterdiğiniz ilgi ve verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Bu ziyaretinizin takımımızı motive edeceğine inanıyoruz. Bu takımı hedefine ulaştırmak için sizlerin desteğine ihtiyacımız var. Bu anlamda ziyaretiniz bizim için önemli. İnşallah futbolcu arkadaşlarımda sezon sonunda sizlerin yüzünü ak çıkartır ve şampiyonluk hedefine ulaşırlar” şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 634
Bu Ay : 5828
Toplam : 5828

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom