Malatya SGK'ya Modern Hizmet Binası Yapılacak

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, Malatya Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) yeni hizmet binasının yapımına bu yıl başlanacağını söyledi.

Malatya SGK'ya Modern Hizmet Binası Yapılacak Malatya Haber

Tüfenkçi, müdürlük binasının Malatya İŞ-KUR binası yanındaki 10 bin 500 metrekare alana kurulacağını kaydetti. Tüfenkçi, hizmet binasının proje çizim ihalesinin tamamlandığını, bu yıl içerisinde temelinin atılmasının planlandığını söyleyerek, "10 bin 500 metrekare alana kurulacak yaklaşık 30 milyon lira maliyetli SGK Malatya Merkezi'nin temeli inşallah bir aksilik çıkmazsa bu yıl atılmış olacak. Proje kapsamında İl Müdürlüğü, İlçe Sosyal Güvenlik Merkezleri, sağlık ve sosyal birimler, 500 kişilik konferans salonu, kapalı spor salonu, kafeterya, misafirhane, vs. birçok alanı kapsayacak" dedi.

Tüfenkçi, “Bizim amacımız vatandaşla hizmeti birebir buluşturmak. AK Parti’nin yaptığı bir şey var, 76 milyonun hizmetkârı olmak. Bu anlayışla yürüttüğümüz hizmet sürecimizde Malatya’ya kazandırılacak bu binayla birlikte hizmetler daha hızlı yürütülmüş olacak ve verim arttırımı sağlanacaktır” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 231
Bu Ay : 8290
Toplam : 8290

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom