AK Parti'den Gündüzbey'e Ziyaret

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır ile AK Parti Yeşilyurt İlçe Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, beraberindeki parti yöneticileriyle birlikte seçim çalışmaları kapsamında Gündüzbey Belediyesi’ni ve esnafını ziyaret etti.

AK Parti'den Gündüzbey'e Ziyaret Malatya Siyaset

Gündüzbey Belediyesi’ni ziyaret eden AK Parti heyeti, burada Belediye Başkanı Hüseyin Selçuk ile fikir alışverişinde bulunup sohbet etti.

Ziyaret sırasında konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Selçuk, “Gündüzbey’de AK Parti’ye çok büyük teveccüh var. Bizler kapı kapı dolaşarak AK Parti’ye destek için çalışacağız. AK Parti’nin 30 Mart 2014 tarihinde geçen döneme nazaran oyunun daha da yükselmesi için gayret sarf edeceğiz” dedi.

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır ise 30 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerin önemine işaret ederek, “Yapılan yasal düzenlemeyle Malatya, bu seçime Büyükşehir olarak hazırlanıyor. Yerel kalkınma ve yerelde yönetim anlayışıyla bu dönem daha çok koşturacağız” ifadelerini kullandı.

“'Malatya’nın iyi bir gidişatı var” diyen Ahmet Çakır, Malatya Belediyesi olarak 5 yılda 112 kilometre yağmursuyu drenaj, 140 kilometre içme suyu, 120 kilometre kanalizasyon hattı döşediklerini söyledi.

Çakır,‘‘Bizlerin farkı hizmettir. Bizler hizmetlerimizle konuşuyoruz. Birilerinden, farkımız bu. İnşallah 30 Mart’tan sonra daha iyileri olacak, daha güzelleri olacak. Biz 5 yılda bu kente Malatya-Darende arası yol mesafesinden daha fazla yağmursuyu, içme suyu ve kanalizasyon hattı döşemişiz.203 cadde ve sokağımızı yenilemişiz. Bu kadar hizmet eden bir dönem oldu mu Allah aşkına. Bizim tek derdimiz Malatya’ya hizmet. Biz gerçekten bu şehre sevdalıyız.” şeklinde konuştu.

Daha sonra heyet, Gündüzbey esnafını ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1052
Bu Ay : 7136
Toplam : 7136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom