AKP Heyeti STK'ları Ziyaret Etti

AK Parti Malatya Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın, AK Parti’den Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat, beraberindekilerle birlikte Malatya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile Yeşiltepeliler Derneği'ni ziyaret etti.

AKP Heyeti STK'ları Ziyaret Etti Malatya Haber

Ziyarette konuşan AK Parti Malatya Milletvekili Hüseyin Cemal Akın, demokrasinin güçlenmesi için AK Parti’ye destek veren TESK ve Malatya ESOB’a teşekkür etti. Akın, “STK’lar sivil yönetimin sigortalarıdır. Ehemmiyetli bir görev üstleniyorlar. Sivil demokrasiye destek veren camianıza teşekkür ediyorum. Gerek şahsımın gerekse Ahmet Başkanımızın hizmetleri döneminde bizlere verdiğiniz desteğini unutmadık, unutmayacağız” dedi.
AK Parti’den Yeşilyurt Belediye Başkanlığı adayı Hacı Uğur Polat ise Yeşilyurt ilçesine yakışır bir hizmet vermek amacıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Yeşilyurt ilçemize hizmet için yola çıktık. İlçemizi 2070’li yıllara hazırlayacak hizmetler yapmayı planlıyoruz. Malatya’nın Büyükşehir olmasının teşekkürünü inşallah 30 Mart tarihinde milletimiz AK Parti’yi destekleyerek gösterecektir” diye konuştu.

Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Şevket Kesin de Hacı Uğur Polat’a adaylığı sürecinde başarılar dileyerek, “Bizlerin AK Parti’ye destek vermesi bazılarını kızdırmış olabilir. Bizler doğruya doğru, yanlışa yanlış diyoruz. AK Parti ülkemize hizmet eden bir partidir. Ben ülkem için, gelecek için AK Parti’ye destek veriyorum. Esnafın, şoför kardeşlerimin ve memleketin hakkını korumak boynumuzun borcudur. Çok şükür ki çarşıda, pazarda gezerken alnımız ak, başımız dik yürüyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Yeşilyurt ilçe Başkanı Bayram Taşkın ise konuşmasında, Malatya’daki STK’larda işin hakkını veren isimler arasında yer alan dik duruşlu ve onurlu duran Şevket Keskin’i tebrik ettiğini söyledi. Taşkın, yeniden oda başkanlığına seçilen Keskin’e de görevinde başarılar diledi.

AK Parti heyeti, daha sonra Yeşiltepeliler Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette Yeşiltepeliler Derneği Başkanı Özcan Gözene, Yeşiltepe’nin sorun ve sıkıntılarının yer aldığı dosyayı heyete verdi. Heyet daha sonra Yeşiltepe’deki esnafı ziyaret etti, sorunlarını dinledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 20
Bugün : 586
Bu Ay : 2154
Toplam : 2154

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom