Eser, İstişare Toplantısı Düzenledi

AK Parti’den Malatya’nın Darende ilçesi Belediye Başkanlığı adayı olan Doktor Süleyman Eser, “Hemşerilerimiz iş adamlarımızı getirip organize sanayisinde bir iki baca tüttürmemiz lazım” dedi.

Eser, İstişare Toplantısı Düzenledi Malatya Siyaset

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Darende Belediye Başkanlığı adayı olan Dr. Süleyman Eser, Tryandafil Oteli’nde kahvaltılı istişare toplantısı yaptı. Toplantıya; belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il genel meclis üyeleri, AK Parti İlçe Başkanı ve ilçe Gençlik Kolları Başkanı ile vatandaşlar katıldı.

Toplantıda konuşan Süleyman Eser, “Ben zaten içinizden birisiyim. Size hizmete 7 yaşında başladım. Nasıl mı diyorsunuz. 7 yaşında sofra kurarak ve sofra kaldırarak başladık. Babam muhtardı belediye başkanı oldu hizmete öyle başladık sizlere. Sofra kurduk sofralar kaldırdık ve hizmeti öyle öğrendik. Babam öyle yetiştirdi ki bizi, kim gelirse gelsin köyün en fakiri adamı gelse hizmeti benden beklerdi. Rahmetlik babam özellikle hizmet etmemi beklerdi. Bizde gurur kibir olmaz. Bu günde kısmet imiş layık görüldü görev verildi. Sizin yanınızdayım sizden birisiyim sizinleyim bundan da çok mutluyum. Her zaman desteğinizi bekliyorum” ifadelerini kullandı.

“Yabancıyı Darende’mize nasıl getirebiliriz, nasıl döviz girdisi sağlayabiliriz, esnafımızı nasıl kalkındırabiliriz, onun çabası içinde olacağız” diyen Eser, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kayısıyla, tarımla bir yere gidilemeyeceği ortada. Bunlardan bu kadar oluyor. Bu kumaştan bu kadar elbise oluyor. Bunu yaşıyoruz görüyoruz. O zaman ne yapacağız, girdi sağlayacağız mutlaka. Girdi sağlamamız lazım. Organize sanayimizin üzerinde durmamız lazım. Hemşerilerimiz iş adamlarımızı getirip organize sanayisinde bir iki baca tüttürmemiz lazım. Organize sanayiyi faaliyete geçirdiğimiz zaman Balabanlı, Yeniceli, Aşağı Ulupınarlı hanımıyla gelip çok rahat çalışabilir. O zaman eve bir maaş değil iki maş birden girer o zaman ekonomik kalkınma olur güzellik olur o zaman Darende’yi görmek istiyorum.”

Eser, güzel bir seçim süreci geçirilmesini dilediğini belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 611
Bu Ay : 7408
Toplam : 7408

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom