Gürkan Sıkıntısı Büyüyor

Battalgazi gençlik hareketi istişare toplantısı düzenlendi.Yapılan konuşmalarda AK Partinin Battalgazi'de gösterdiği adayla duygularının rencide edildiği vurgusu yapıldı.

Gürkan Sıkıntısı Büyüyor Malatya Siyaset

Sultan Sarayı Düğün Salonunda  yapılan toplantıya yeni ilçe olan Battalgazi bölgesinin farklı düşünce ve eğilimleri taşıyan, çevresinde etkin olan gençler bir ptatform oluşturarak istişare toplantısı düzenlediler. Toplantıya geçtiğimiz günlerde vefat eden Bayram Polatbaş için ayağa kalkılarak Fatiha okunması ile başlandı.

 Bölgenin kanaat önderlerinden Ramazan Keskin, Ali Yalçın, Abuzer Sarıtaş, Ali Ekinci, İsmet Çelik ve bazı STK temsilcileri katıldılar.

Söz alan Bayram Atay “ Bilindiği gibi Malatya Büyük şehir oldu. Merkezde iki tane ilçe oluştu. Battalgazi ilçemiz üçyüzbini aşkın nufusu  ve birbirlerini daha çok tanıyan bir ilçedir. Bizler yeni oluşum sürecinde olan bu ilçede doğru işlerin yapılmasını arzu ediyoruz. Bunun için gençlik olarak daha etkin olmamız gerektiğine inanıyoruz. Düşüncelerimizin dikkate alınmasını  istiyoruz” dedi.

Hüseyin Kırma, Aziz Kurdoğlu, Ahmet Aslan ve diğer katılımcılar söz alarak konuşma yaptılar.

Söz alan  konuşmacılar, Ak Parti mahalle ve gençlik yapılanmasında yer aldıkları vurgusunu yapmaları dikkat çekici bulundu.

Yapılan konuşmalarda AK Partinin gösterdiği adayla duygularının rencide edildiği vurgusu yapıldı. Ak Patide 28 Şubatla ilişkilendirilmiş kadroları ısrarla Battalgazi ilçesine dayatmanın kabul edilemeyeceği belirtildi.Battalgazi İlçesi, halka rağmen ve sıkıntı verecek insiyatifler kullanmasına göz yumulamayacak kadar değerli olduğu belirtildi.

 İstişare toplantılarının  bundan sonra da devam edeceği kararlaştırıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 218
Bu Ay : 218
Toplam : 218

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom