AKP Akçadağ'da Seçim Startını Verdi

30 Mart yerel seçimlerine hızlı bir şekilde hazırlanan AK Parti, Malatya’nın Akçadağ ilçesinde, belediye başkan adayının açıklanmasının ardından çalışmalara start verildi.

AKP Akçadağ'da Seçim Startını Verdi Malatya İlçe

AK Parti Akçadağ İlçe Teşkilatı Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aziz Teşdoğ’un organize ettiği yemek programına; AK Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin, Öznur Çalık, Cemal Akın, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, AK Parti Akçadağ Belediye Başkanlığı adayı Ali Kazgan, Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder, AK Parti Akçadağ İlçe Başkanı Vahap Yücekaya ile birlikte parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti Malatya Milletvekili Öznur Çalık, AK Parti iktidarı döneminde 11 yılda Akçadağ’a birçok hizmet ettiklerini ifade ederek şunları söyledi:

“30 Mart’ta yerel seçimlere gidiyoruz. Kuruluşundan itibaren partimizin iki dönem belediye başkanlığını yapmış Sayın İbrahim Koşar’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrak yarışında Malatya’ya çok önemli hizmetler yapmış, İl Özel İdare Genel Sekreterliği yapmış, Malatya’nın her karesinde, her köşesinde emeği olan Vali Yardımcımız Ali Kazgan bugün gelip elini taşın altına koyuyor ve ‘Ben Akçadağ’a hizmet etmek istiyorum’ diyor. İşte inanıyorum ki kuruluşundan itibaren bütün arkadaşlarımızla beraber Ali Bey, Allah nasip ederse 31 Mart’ta Akçadağ Belediye Başkanımız, bundan sonra Akçadağlıların da emrinde olacak. Bundan önceki dönemde atanmıştı, artık seçilmiş. Artık Ali Başkan’da Akçadağ’a çok önemli hizmetler yapacaktır.”
AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin ise Akçadağ siyasetinin Malatya’da denge belirleyici bir unsur olduğunu ifade etti. Milletvekili Şahin açıklamasına şöyle devam etti:

“Bugün burada Akçadağ’da sizlerle beraber olmanın, sofranızda ekmeğinizi paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 30 Mart Yerel seçimlerinde Akçadağ Belediye Başkan Adayı olarak İstanbul ve Ankara illerimizde Vali yardımcılığı görevi yapmış, Malatya’da İl Özel idare Genel Sekreterliği görevlerinde bulunan Ali Kazgan partimizin adayı olmuştur. Sayın Vali Yardımcımız yapmış olduğu görevlerden edindiği bilgi ve birikimini, tecrübelerini bundan sonra Akçadağ’a hizmet olarak yansıtacaktır. Malatya’da Akçadağ siyasetinin denge belirleyici bir unsur olduğu, şekillendirdiği mutlaka söylenir. 30 Mart yerel seçimlerinde Akçadağlılar gerekeni yapacaktır.”

Yemek organizasyonunun ardından milletvekilleri ve beraberindeki grup, Bahri Mahallesi’ne gitti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 33
Bu Ay : 2517
Toplam : 2517

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom