Öğrencilerin Başarısını Kutladılar

Malatya Konak Ortaokulu katıldıkları okullar arası spor yarışmalarında Kız Basketbol Takımı olarak il birincisi olması nedeniyle sporculara yemek verilip teşekkür edildi.

Öğrencilerin Başarısını Kutladılar Malatya Haber

Kutlama yemeği programına; İl Milli Eğitim Şube Müdürü Memduh Büyükkaya, Okul Müdürü Sadık Çelik, Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Kısak, idareci ve öğrenciler ve öğretmenler katıldı.

Okul Müdürü Sadık Çelik yaptığı açıklamada, “Öğrencilerimizin başarılarını onlarla birlikte kutlamak istedik. Yıldız Kızlar Basketbol Takımı başarılarına bir yenisini daha ekledi. Onlar okulumuza sportif alanda ciddi katkı sağladılar. Bu yılda İl birincisi oldular. Ayrıca 2008 yılından buyana arka arkaya Malatya İl Birinciliği ve son dört yıl ise bölge birinciliği ve Türkiye yarı final elemeleri oynuyoruz. Bu senede ekip olarak iyi hazırlandık.

Bu yıl daha iyi bir sonuç almak Türkiye finalinde oynamak ve birinci olmak istiyoruz. Birkaç yıldır aldığımız birincilikler ve iyi dereceler tesadüf değil, iyi hazırlanmanın iyi motive olmanın ve iyi bir ekip ile çalışmasının sonucudur. Biz okul olarak Kız Basketbol Takımı öğrencilerimize Malatya’mızın duyarlı insanlarından hayır severlerinden sponsor olarak katkı sağlamalarını bekliyoruz. Bu başarımıza ortak olmalarını istiyoruz. Öğrencilerimize başarılar diliyor teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 328
Bu Ay : 5522
Toplam : 5522

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom