30 Mart Seçim Çalışmaları

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti’den Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Ahmet Çakır ile Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti’den Battalgazi Belediye Başkanlığı adayı Selahattin Gürkan, seçim çalışmaları kapsamında bir takım ziyaretlerde bulundu.

30 Mart Seçim Çalışmaları Malatya Haber

AK Parti Malatya Milletvekilleri Öznur Çalık ve Mustafa Şahin ile AK Parti Battalgazi Merkez İlçe Başkanı Osman Güder’in de yer aldığı seçim çalışmaları kapsamında Malatya’da yerel yayın yapan gazeteler ile Parçikan Eğitim ve Kültür Derneği ziyaret edildi.

REFERANDUM NİTELİĞİNDE

Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Battalgazi Belediye Başkanlığı adayı Selahattin Gürkan, yerel seçimin referandum niteliğinde olduğunu ifade ederek, “Bu seçimi bir mahalli seçim olarak görmek yeterli olmaz. 17 Aralık operasyonundan sonra Türkiye’de ki istikrarın bozulmasına matuf özellikle bazı yayın organlarında istikrarı bozma yönündeki yayınları ülkemize büyük zararlar vermiştir. 30 Mart 2014 seçimleri bunun bir referandumu niteliğindedir. Halkımızın AK Partimize şu ana kadar göstermiş olduğu büyük teveccühün tekrarını göstereceğine inanıyorum” dedi.

ÖNEMLİ PROJELERİMİZ VAR

Malatya Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Başkanlığı adayı Ahmet Çakır, büyükşehir statüsü kazanan Malatya için önemli projelerinin olduğunu kaydederek, “Malatya Büyükşehir oldu. Büyük şehire yakışan projelerle sizlere hizmet edeceğiz. Malatya'yı merkez olmak üzere merkezi bir lokomotif olarak ele alacağız. Merkezin gelişmesi orta ve uzun vadede kentsel dönüşümü içerisine alan bir çalışmamız olacak. Çünkü merkezin neredeyse yüzde altmışına yakını kentsel dönüşüme tabi tutulması gerekiyor. Bütün projeleri ortaya koyarak Malatya’nın uzun vadede gelişmesini gerçekleştirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Yerel gazetelerin Yazı İşleri Müdürleri, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimin gerek Türkiye gerekse de Malatya için büyük önem taşıdığını belirtti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 905
Bu Ay : 4703
Toplam : 4703

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom