"Hizmet İçin Yola Çıktık"

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde AK Parti’den Malatya’nın Darende İlçesi Belediye Başkanlığı adayı olan Dr. Süleyman Eser, basın açıklaması yaptı.

Malatya Siyaset

AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Şimşek ve teşkilatı ile vatandaşların da katıldığı toplantıda konuşan Süleyman Eser, “Bizler buraya hizmet etmeye geldik, biz burada doğduk ve büyüdük sorunları yaşadık ve sorunlara vakıfız. İlçemiz 45 köy ve 6 belde iken şimdi büyükşehir kapsamında sadece Darende Belediye Başkanlığı altında birleşti. Bizler de bu göreve talip olduk. Bizler insanımızla sürekli istişare halinde olarak bu problemlerimizi çözeceğiz. Darende’de yapılacak çok hizmet var biz bir yerden başlayacağız. Organize sanayimiz, küçük sanayimiz, otogarımız bunlar bu güne kadar hayata geçirilemedi bizler bunlar için çalışacağız. Burada konuşmalarım kesinlikle yanlış anlaşılmasın ben geçmiş dönem belediye başkanlarımız Abdullah Bey’e, Memduh Bey’e ve mevcut Belediye Başkanımız İsa Özkan Bey’e de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Onlar da memleketimize güzel hizmetler verdiler. Fakat bugün Büyükşehir ile imkanlarımız daha genişledi.

Benim prensibim öncelikle işsizimize iş bulmaktır. Esnafımıza müşteri, hastalarımıza doktor, öğrencilerimize okuldur. Öncelikle Organize Sanayimiz üzerinde yoğunlaşacağız. Hemşerilerimizi, işadamlarımızı davet edeceğiz, iş sahaları oluşturacağız. İnşallah fabrikalar kuracağız, bacaları tüttüreceğiz. Hastanemizi daha da büyüterek sağlık turizmini geliştireceğiz. Büyüklerimizin, hükümetimizin ve siz değerli hemşerilerimizin destekleri ile bunları başaracağız. Sizlerden 10 yıl gibi bir süre ayrı kaldık ve bunun üzüntüsünü yaşadık ama İnşallah tekrar bir araya geldik ve beraber başarıya ulaşacağız” ifadelerini kullandı.

Eser, bugünden itibaren çalışmalarına başlayacaklarını ve güzel bir seçim süreci geçirilmesini dilediğini kaydetti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 461
Bu Ay : 6441
Toplam : 6441

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom