Kırtasiye Fuarı Üreticiyi ve Perakendiciyi Buluşturdu

Malatya’da düzenlenen Kırtasiye Fuarı, üretici ve perakendeciyi buluşturdu.

Kırtasiye Fuarı Üreticiyi ve Perakendiciyi Buluşturdu Malatya Haber

Malatya merkezli Doğan Atlas Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Ltd. Şti ile TEMAT Kırtasiye ve Büro Ekipmanları A.Ş. tarafından organize edilen Doğu Anadolu Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Fuarı, kırtasiye üreticileri ile perakendeci kırtasiye esnafını Malatya’da bir araya getirdi.

Aksaç Otel’de düzenlenen ve 24-26 Ocak tarihleri arasında açık kalan Kırtasiye Fuarı’nda yaklaşık 25 ilden gelen çok sayıda perakendeci kırtasiye esnafı ziyaret etti ve gelecek eğitim-öğretim sezonuna yönelik ihtiyaçları için fuarın sağladığı avantajlardan yararlanarak yeni sezon siparişlerini verdi.

Kırtasiye Fuarı’nın düzenleyen Doğan Atlas Kırtasiye ve Ofis Ürünleri Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Doğan, kırtasiye sektörünün teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen ve dinamizm içeren bir sektör olduğuna dikkat çekerek, kırtasiye ve ofis ürünleri alanındaki bu yeniliklerin fuarlar sayesinde Anadolu kentlerindeki perakendeci esnafa ulaştırıldığını söyledi.

Düzenledikleri Kırtasiye Fuarı’na 3 gün içinde 25 ilden çok sayıda ziyaretçi geldiğini ve fuarın sağlamış olduğu büyük ekonomik avantaj ve ödeme kolaylığı ile yeni sezon siparişini vermeye başladığını belirten Şahin Doğan, “Fuar çatısı altında kırtasiye sektörünün aktörlerini, yani üretici, ithalatçı, dağıtımcı ve perakendeci kırtasiye ve kitapçı esnafını bir araya getirmenin memnuniyetini yaşıyoruz. Fuara büyük bir ilgi oldu” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 77
Bu Ay : 2621
Toplam : 2621

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom