Bayram Polatbaş Vefat Etti

Çamurlu Köyü Muhtarı ve Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, bu sabaha doğru geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Bayram Polatbaş Vefat Etti Malatya Haber

Çamurlu Köyü Muhtarı ve Malatya Ziraat Odası Başkanı Bayram Polatbaş, bu sabah 03.00 sularında geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Polatbaş zamanında Malatya Ziraat Odası etkinliğini artırması yanında, başta şeker fabrikası yeri olmak üzere  bir çok konuda kamu zararına olabilecek uygulamalara karşı çıkmış, halkın faydasına olan uygulamaları güçlü bir şekilde desteklemiştir.

Venk Köyü aile mezarlığında defnedildi


Kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Polatbaş için Yeşiltepe Şehir Mezarlığı'nda öğle namazı sonrası cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına, Vali Vasip Şahin, AK Parti Malatya Milletvekili Mustafa Şahin, Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cemil Çelik, AK Parti il başkanı Bülent Tüfenkçi, bazı ilçe ve belde belediye başkanları, bazı belediye başkan adayları, mesleki teşekkül, oda, dernek, sendika ile sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katıldı.

Cenaze namazının ardından Polatbaş’ın cenazesi merkez Venk köyünde aile mezarlığına defnedildi.
5 çocuk babası olan Polatbaş (55), aynı zamanda 3 dönem Çamurlu Köyü Muhtarlığı ve Muhtarlar Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyordu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 740
Bu Ay : 1258
Toplam : 1258

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom