Kayısıya Alternatif Projelerimiz Var

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Yaşar Zengin’i ziyarettiler.

Kayısıya Alternatif Projelerimiz Var Malatya Ekonomi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Malatya Şube Başkanı Mehmet Balin, “Kayısı’ya alternatif olarak farklı meyveler konusunda projelerimiz var” dedi.

Beraberinde, Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ve dernek yöneticileriyle birlikte Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Yaşar Zengin’i ziyaret eden MÜSİAD Şube Başkanı Mehmet Balin, istişarelerde bulundu.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Mehmet Balin, MÜSİAD’da sektör kurulu çalışmaları çerçevesinde ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Malatya bir yandan tarım ve sanayi şehridir. MÜSİAD olarak meyve ve kayısıyla ilgili projelerimiz var. Kayısı’ya alternatif olarak farklı meyveler diktirme konusunda projelerimiz var. Müdür bey ile istişare edip, ortak neler yapabiliriz diye onu görüşeceğiz. Ayrıca, sektör kurulu toplantısına müdür beyi davet edip, çalışmalarını üyelerimize anlatacaklar. Problemlerimiz varsa tartışacağız” ifadelerini kullandı.
Kayısı Araştırma İstasyonu Müdürü Yaşar Zengin ise, “Kurumumuzun araştırmalarında maddi ve manevi desteklerini ileten MÜSİAD başkanı ve yönetimine teşekkür ederim” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 366
Bu Ay : 7512
Toplam : 7512

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom