Doğanşehir'de Kurslara 385 Öğrenci Katıldı

Malatya bDoğanşehir'de Sosyal Destek Projesi (SODES) tarafından finanse edilen ‘Ben De Geleceğe Yön Verecek Mucit Olmak İstiyorum’ projesi ilgi görüyor.

Doğanşehir'de Kurslara 385 Öğrenci Katıldı Malatya İlçe

Malatya’nın Doğanşehir ilçesinde ‘Ben De Geleceğe Yön Verecek Mucit Olmak İstiyorum’ projesi kapsamında açılan kursların ilgi gördüğü bildirildi.

Milli Eğitimi Müdürlüğü’nün organizesi ile Sosyal Destek Projesi (SODES) tarafından finanse edilen ‘Ben De Geleceğe Yön Verecek Mucit Olmak İstiyorum’ projesi ile ilgili açıklama yapan İlçe Milli Eğitimi Müdürü Hüseyin Söylemez, şunları söyledi:

“Açıldığında bu yana 6 kursu ve 4 kütüphanesiyle Doğanşehirlilerden büyük bir ilgi görmektedir. Kurslarımız 6 branşta devam etmektedir. Kurslara 385 öğrenci kaydı yapılmış olup 16 sınıf oluşturulmuştur. Kurslarımızda bağlama, gitar, keman, satranç, ebru ve eskirim kurslarımız yapılmaktadır. Kütüphanelerimiz Polat Şahin Ortaokulu, Dursun Şahin Ortaokulu, Elmalı Ayşe Küçük Ortaokulu ve Muammer Şahin Zafer İlkokulu’nda yapım aşamasındadır. Ayrıca proje kapsamında mucitlerimizin ufuklarını açmak maksadıyla İstanbul, İzmir, Ankara ve Malatya’mıza gezilerimiz planlanmaktadır.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 327
Bu Ay : 4125
Toplam : 4125

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom