Adliye Otoparkı Hizmete Açıldı

Malatya’da Adliye yakınında 200 araçlık otopark hizmete sunuldu. Malatya Belediyesi Basın Müdürlüğü tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Adliye Otoparkı Hizmete Açıldı Malatya Haber

“Belediye, altgeçidin Adliye ve Defterdarlık binalarına bakan kuzey cephesinde ise 5 bin metrekarelik alanda 200 araçlık kapalı otopark inşa etti. Tek katlı otoparkın 48 araçlık kısmı Defterdarlığa, 68 araçlık kısmı ise Adliyeye tahsis edildi.

Üst kısmı yine altgeçidin kapatılan üst bölümüyle birleştirilen otoparkla, düensiz parkların önüne geçildiği gibi bölgedeki trafik akışının kolaylaşması da sağlanarak trafik rahatlatıldı.

Adliye Otoparkı’nın hemen yanına da çeşitli amaçlarla kullanılmak üzere 2 katlı hareket amirliği binası yapılıyor. 118 metrekarelik oturum alanına sahip binanın yan tarafında, çevre yolunun alt tarafına inmek için merdiven ve engellilerin kullanımı amacıyla asansör kuruluyor. Asansör, merdiven ve binanın toplam inşaat alanının 290 metrekare olduğu bildirilirken, binanın alt katında bay-bayan lavabo WC’lerin yer alacağı belirtildi. Binanın üst katı ise toplu taşıma araçları için hareket amirliği odası olarak kullanılacak.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 803
Bu Ay : 7600
Toplam : 7600

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom