Ağbaba'dan Eymir Köyü Derneğine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, “30 Mart seçiminde eli pisliğe bulaşmamış CHP kadroları geliyor” dedi.

Ağbaba'dan Eymir Köyü Derneğine Ziyaret Malatya Siyaset

Beraberinde, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olan Hakan İnci, Merkez İlçe Battalgazi İlçe Başkanı Abdulvahap Ayzabar, Kadın Kolları Başkanı Güllü Tuncer ve parti yöneticileriyle birlikte Arguvan Eymir Köyü Derneği’ni ziyaret eden CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, dernek yöneticileriyle ülke gündemini değerlendirdi. Eymir Köyü Dernek Başkanı Bektaş Özalp, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

AK Parti’nin demokratik yollarla gideceğini ve yerine tertemiz bir iktidar geleceğini söyleyen Ağbaba, iktidarı eleştirdi.
Milletvekili Ağbaba, “Eli kanlı el sıkmamış, eli pisliğe bulaşmamış tertemiz kadrolarla CHP iktidar gelecek. 30 Mart’ta bir sandık var. Asgari ücretin altında maaş alan Malatyalılar, oy verdiğin bakanlar ayakkabı kutularında milyon dolarları saklıyor. Bu gerçeği görüp seçimlerde ona göre davranılacağını bekliyoruz. Pırıl pırıl, genç ve belediyeciliği bilen bir adayımız var. Hakan İnci. Tüm kadrolarımızla halkın iktidarını kurmak için çalışıyoruz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 308
Bu Ay : 4106
Toplam : 4106

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom