Erkal'dan Sebze Haline Ziyaret

Saadet Partisi’nden Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı Yüksek Mimar Ahmet Münir Erkal, Malatya için yeni bir hareket başlatacaklarını söyledi.

Erkal'dan Sebze Haline Ziyaret Malatya Siyaset

Seçim çalışmalarını hızlandıran Erkal, Yaş Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti. Hal esnafı Abdullah Ercan’ın düzenlediği organizasyon kapsamında, Saadet Partisi Malatya İl Başkanı Mehmet Asiltürk ve partililerle birlikte esnafı ziyaret eden Erkal, büyük ilgi gördü.

Esnafı tek tek ziyaret eden Erkal, kendisine iletilen sorun ve görüşleri de not aldı. Esnafla uzun süre sohbet eden Erkal, “Kendinize bir hedef koymalısınız. Başkan planı hazırlayacak, önünüze getirecek. ‘Böyle bir Malatya tahayyül ediyoruz. Siz onay veriyor musunuz’ diyecek. Beğendiğiniz ve eksik gördüğünüz tarafları soracak. Halkla mutabakat sağlanması gerekiyor” dedi.

Erkal, Malatya için yeni bir hareket başlatacaklarını kaydederek, “Malatya büyükşehir oldu. Her şeyi sıfırdan planlayıp, temellerin sağlam atılması gerekiyor. Bu noktada da ehliyet ve liyakat sahibi insanların görev başında olması gerekiyor. Çünkü büyükşehir olan Malatya’da bütün ölçüler değişecek. Malatya’yı sadece bir merkez olarak değil, bütün ilçeleriyle tek merkez olarak düşünün. Bu anlamda bu sürecin iyi yönetilmesi gerekiyor” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 1
Bugün : 1
Bu Ay : 1
Toplam : 1

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom