Tüfenkçi'den 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, Tecde Mahallesi’nde faaliyet gösteren Tecde Kalkınma Derneği’ne ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.

Tüfenkçi'den 'Hayırlı Olsun' Ziyareti Malatya İlçe

Ziyarete; AK Parti Merkez Yeşilyurt İlçe Başkanı Bayram Taşkın, AK Parti Merkez Battalgazi İlçe Başkanı Osman Güder de katıldı.

Tecde Kalkınma Derneği Başkanı Alaaddin İpek ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Av. Bülent Tüfenkçi ve beraberindekiler, istişarelerde bulundu.

Ziyarette konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, “Tecde Mahallesi’nin tarihi çok eskidir. Malatya'nın en eski ve alan olarak ta en geniş mahallelerindendir. Tecde son yıllarda yapılan siteler ile birlikte gelişen ve büyüyen bir mahalledir. Tecde'nin değerlerinin korunması adına kurulan Tecde Kalkınma Derneği’nin kısa zamanda çok güzel işler yaptığına şahit oluyoruz. Kaybolan komşuluk kültürünün yeniden inşası için elini taşın altına koyan herkese buradan teşekkür ediyorum. Kültür erozyonuna uğradığımız şu günlerde değerlerimizin korunması adına kurulan dernekler bizlerin vazgeçilmezleridir. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirecek, yardımlaşmayı ve dayanışmayı esas alan derneklerin çoğalması bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 383
Bu Ay : 901
Toplam : 901

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom