Ali Özgür, Güven Tazeledi

Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası’nın genel kurulunda mevcut Başkan Ali Özgül tekrar seçilerek güven tazeledi.

Ali Özgür, Güven Tazeledi Malatya Haber

Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası’nın genel kurulu Esnaf Sarayı Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin’in divan başkanlığını yaptığı genel kurula, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ile birlikte çok sayıda esnaf odası başkanı ve odanın üyeleri katıldılar. Kongrede mevcut başkan Ali Özgül tek liste ile yeniden aday oldu.

Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası Başkanı Ali Özgül, “Bu bir gönül işidir, kimse menfaat sağlamadan bu taşın altına elini koymaktadır. Yönetimde bu dönem bazı değişiklik yaptık. Hep birlikte odamıza sahip çıkacağız” dedi.
MESOB Başkanı Şevket Keskin ise, “Sadece yönetim ve denetim kurulları değil, bütün oda üyelerimiz kendi odalarına sahip çıkmalı. Bütün esnaflarımız kendi odalarına sahip çıkarsa o oda güçlü olur, o oda ayakta kalır” diye konuştu.
Esnafların mutlaka yaşadıkları sorunları zamanında ve hızlı bir şekilde odalarına bildirmelerini isteyen Keskin, “Sayın Başbakanımız ve bakanlarımıza sorunları götürdüğümüz zaman dinliyorlar, ancak ardından ise çözüm önerisini de soruyorlar. Esnafımız sorunlarını getirdikleri zaman çözümü önerilerini de sormalıdır. Çünkü sahada olan ve sıkıntıyı çekenler sizlersiniz, sorunu getirirken, çözüm önerisini de beraber getiriniz. Sorunlar bize geldiği zaman biz gücümüz ölçüsünde esnafımız ve Malatya’nın emrindeyiz” ifadelerini kullandı.

Genel kurul sonunda tek liste ile aday olan mevcut başkan Ali Özgül yeniden Malatya Emlak Komisyoncuları Esnaf Odası’nın başkanı seçilirken, odanın yönetimine ise şu isimler girdi:

“Abdullah Akbudak, Ahmet Kısacık, Serdar Baykal, Yusuf Ertan, Mahmut Atmaca ve Ziya Boğa. Denetim Kurulu’nu da Sefer Hakverdi, Mehmet Aslan ve Basri Zağlı.”

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 205
Bu Ay : 6185
Toplam : 6185

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom