Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malatya Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Tandoğan Mahallesi Kavak Sokak’taki asfaltlama çalışmaları ile Aydemir Caddesi’ndeki yol genişletme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

İnceleme gezisine Belediye Başkanı Ahmet Çakır’ın yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcısı Nuh Boyraz, Tandoğan Mahalle Muhtarı Yusuf Gökalp, Göztepe Mahalle Muhtarı Bilal Yerli ile mahalle sakinleri katıldı.

Başkan Çakır, “Malatya Belediyesi tarafından Tandoğan Mahallesi’ndeki önemli ulaşım akslarından biri olan 22 metre genişliğinde 900 metre uzunluğundaki Kavak Sokakta stabilize çalışmalarının ardından asfaltlama çalışmalarına başlandı. Asfaltlama çalışmaları tamamlandığında toplam 2 bin ton asfalt serimi yapılmış olacak. Asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Tandoğan Mahallesi Aydemir Caddesi’nde de yol genişletme çalışmaları yoğun bir şekilde devam ediyor. Aydemir Caddesi’nin doğu girişinden itibaren ilk 500 metrelik alanda gerçekleştirilmekte olan çalışmalar kapsamında mevcut 5-7 metre genişliğindeki yol 15 metreye çıkarılıyor” açıklamasını yaptı.

Yapılan çalışmalardan memnun olduklarını belirten Tandoğan Mahallesi Muhtarı Yusuf Gökalp ile Göztepe Mahalle Muhtarı Bilal Yerli, yol genişletme ve asfaltlama çalışmalarından dolayı belediye Başkanı Ahmet Çakır’a ve bu çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 668
Bu Ay : 8727
Toplam : 8727

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom