Öğrenciler'den Adliyeye Ziyaret

Malatya’nın Doğanşehir ilçesine bağlı Erkenek beldesi Mustafa Kemal İlkokulu’ndan bir grup öğrenci, Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Doğanşehir Adliyesi ziyaret etti.

Öğrenciler'den Adliyeye Ziyaret Malatya İlçe

Mustafa Kemal İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri İdris Çatı ve Adem Duman nezaretinde Doğanşehir Adliyesi’nde bir duruşmayı izledi. Öğrenciler, yargılamanın nasıl yapıldığı konusun da bilgilendirildi. Hakim ve savcıları soru yağmuruna tutan öğrenciler, görüşmeden son derece memnun kaldı.

Doğanşehir Cumhuriyet Savcısı Serkan Tayyar Ünsal tarafından kabul edilen öğrenciler, bir süre karşılıklı sorulu cevaplı sohbet ettikten sonra kapanan Doğanşehir Cezaevi’ne götürüldü. Burada Cumhuriyet Savcısı Serkan Tayyar Ünsal, kapanan Doğanşehir Cezaevi’nin gezdirilerek oradaki şartlar, Savcı Ünsal tarafından anlatıldı.

Öğrenciler Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Doğanşehir Kaymakamı Mehmet Soğukpınar’ı ziayert ederek, kaymakamın görevleri ile ilgili olarak bilgilendirildi. Daha sonra Doğanşehir Milli Eğitimi Müdürü Hüseyin Söylemez’i de ziyaret eden öğrenciler Milli Eğitim Müdürlüğü’nün işleyişi ile ilgili bilgi aldı.

Öğrenciler, daha sonra Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Söylemez’in verdiği öğle yemeğine katıldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 154
Bu Ay : 2638
Toplam : 2638

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom