Okullar Arası Satranç Müsabakaları

Malatya’da Okullar Arası Satranç Müsabakaları’nda minik ve küçükler kategorisinde dereceye giren okullar ve sporcular belli oldu.

Okullar Arası Satranç Müsabakaları Malatya Spor

2014 yılı Okullar Arası Satranç Müsabakaları 13 Ocak’ta başladı. 22 Ocak’ta sona erecek olan müsabakalarda, minik ve küçükler kategorisinde finaller oynandı.

Bu yılki müsabakalarda ilk kez kızlar için ayrı bir grup oluşturuldu. Minik ve küçükler kategorilerinde dereceye giren okullar ve sporcular şöyle oluştu:

Minikler kategorisi kızlar, birinci Neslihan Öymen-Yavuz Selim Okulu, ikinci Melike Işık-Vakıfbank İlkokulu, üçüncü Derya Toper-Vakıfbank İlkokulu.

Erkekler, Mehmet Emre Kayagil-Doğa Koleji, ikinci Emirhan Bakış-Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu, üçüncü Burhan Calbay-Petrol Ofisi İlkokulu.

Küçükler kategorisi erkekler, birinci Kaan Soylu-Doğa Koleji, ikinci Ali Özkan-Doğa Koleji, üçüncü Miraç Polat-Öğretmenler İmam Hatip Ortaokulu.

Kızlar, birinci Şule Çavunt-Cengiz Topel Ortaokulu, ikinci İrem Çoban-Beydağı Ortaokulu, üçüncü Fatma Filiz Akkan-Hayrettin Sönmezay Ortaokulu.

Dereceye giren sporcular, Mart ayı içerisinde Hatay’da yapılacak olan Türkiye Okullar Arası Satranç Şampiyonasına katılacak.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 157
Bu Ay : 157
Toplam : 157

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom