'Okullarda Öğrencilere Kayısı ikram Edilmeli'

Kayısı Diyarı Toplum Dayanışma Derneği Başkanı Sevda Kök, ‘Her Gün bir Kayısı Ye Kampanyası’ için gerekli tüm resmi yazışmaları yaptıklarını belirterek, dilekçeleri Milli Eğitim Bakanlığı’na teslim ettiklerini ve okullarda öğrencilere kayısı ikram edilmesini istediklerini söyledi.

'Okullarda Öğrencilere Kayısı ikram Edilmeli' Malatya Haber

Dernek binasında yaptığı basın açıklamasında, ‘Her Gün bir Kayısı Ye Kampanyası ‘ hakkında bilgi veren Kayısı Diyarı Toplum Dayanışma Derneği Başkanı Sevda Kök, “Bilindiği üzere, ‘ Her Gün bir Kayısı Ye Kampanyası’ için gerekli tüm resmi yazışmaları yapmış bulunuyoruz. Dosyalarımız hem imza kampanyamızın dosyası hem de tüm Türkiye geneli okullarda kayısı dağıtılması yönündeki talep dosyamızı Milli Eğitim Bakanlığına teslim ettik. Malatyalıların bu kampanyaya verdikleri önemi ve destek dolayısıyla toplam imza sayısı 13 bin’e ulaşmıştır” dedi.

Kampanyalarına siyasi ve yetkililerden destek beklediklerini bildiren Kök, “Bundan sonraki süreç bekleme sürecidir. Bizler Malatya için çok önem arz eden bu kampanyamıza bakanlığımızdan gelecek olan onay Malatya’mıza verilen önemi simgeleyecektir. Malatya hep kaderiyle baş başa bırakılmış bir şehir oldu hep bu güne kadar gönül isterdi ki bu kampanyamıza Malatya milletvekillerimiz de destek versin. Bu kampanya Malatyalıların merakla beklediği bir kampanya oldu” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 642
Bu Ay : 6622
Toplam : 6622

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom