Münir Erkal'dan Fuzuli Esnafına Ziyaret

Saadet Partisi’nden (SP) Malatya Büyükşehir Belediye Başkanlığı adayı olan Ahmet Münir Erkal, büyükşehir olan Malatya’nın temellerinin yeniden atılacağını kaydederek, “İnşallah hep beraber yüzümüz gülecek” dedi.

Münir Erkal'dan Fuzuli Esnafına Ziyaret Malatya Siyaset

Erkal, seçim çalışmaları kapsamında Fuzuli Caddesi esnafını ziyaret etti. Esnafı tek tek ziyaret eden Erkal, vatandaşlarla da uzun süre sohbet etti.

Büyükşehir olan Malatya’nın yükünün daha da arttığını kaydeden Ahmet Münir Erkal, “Ben karar verirken çok düşünürüm. Karar verdikten sonrada kimse beni yolumdan çeviremez. Kellemi ortaya koyarım. Bu iş kazanmak ya da kaybetmek meselesi değil.

Biz bir senedir istişare yapıyoruz. Bütün partilerden arkadaşlarım aradılar. Büyükşehir’in sistemi yeni oluştu. Temeller ilk defa atılacak. Bu anlamda da birine ihtiyaçları olduğunu söylediler. Benden daha ehliyet ve liyakat sahibi birisi varsa adaylıktan çekileceğimi de söyledim. 1991’de kuzey çevre yolunu plana işlettim, yıl 2014 bu yolun bir kilometresi niye açılmadı” diye konuştu.

Erkal’a büyük ilgi gösteren vatandaşlardan biri, “Seni tekrar belediye başkanı olarak görmek istiyoruz. İnşallah hayırlısıyla tekrar bu göreve gelirsin. Malatya’ya çok emeğiniz var. Yeniden sizi başımızda görmeyi çok istiyoruz” dedi.
Esnafın sorunlarını da dinleyen Erkal, kendisine iletilen her şeyi not aldı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 256
Bu Ay : 2800
Toplam : 2800

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom