Misafirlerine Paketli Kayısı İkramı Yapılıyor

Malatya Ticaret Borsası, misafirlere ‘Malatya’dan dünyaya sunulan doğal lezzet’ yazılı ambalajlı paketli kuru kayısı ikram ediyor. Borsa, arkasında kayısının yararlarını içeren yazının da bulunduğu paketli kayısı ile kayısı tüketiminin artmasını amaçlıyor.

Misafirlerine Paketli Kayısı İkramı Yapılıyor Malatya Haber

Ticaret Borsası (TB) Başkanı Gürsel Özbey, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Malatya’dan dünyaya sunulan doğal lezzet yazılı bir gün kurusu ve bir de kükürtlü olmak üzere 2 kuru kayısının yer aldığı ambalajlı paket ile kayısıyı ilk olarak, Ankara Atatürk Kültür Merkezi'nde 28 Kasım - 1 Aralık 2013 arası düzenlenen Malatya Tanıtım Günleri'nde ikram ettik. Bunu Türk Hava Yolları’na ait uçaklarda dağıtılan kayısı paketlerinden esinlendik” ifadelerini kullandı.
Malatya Tanıtım Günleri'nden sonra da borsaya gelen misafirlere de kayısı paketi ikram ettiklerini söyleyen Özbey, amaçlarının kayısının daha fazla tanıtımının yapıp, iç tüketimi arttırmak olduğunu vurguladı.

Pakette kayısının yararlarını içeren yazının da bulunduğunu ifade eden Gürsel Özbey, diğer kurum ve kuruluşlara da böyle bir ikram yapmaları tavsiyesinde bulundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 11
Bugün : 34
Bu Ay : 1563
Toplam : 1563

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom