Belediye Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Malatya Belediyesi, kış ayları olmasına rağmen, hava şartlarının elverişli olması nedeniyle asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmalar kapsamında Şehit Fevzi Mahallesinde 7, Beylerbaşı Mahallesinde ise 9 sokak olmak üzere toplam 16 sokak asfaltlandı.

Belediye Asfalt Çalışmaları Sürüyor Malatya Haber

Malatya Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre, hava şartlarının elverdiği ölçüde asfaltlama çalışmaları aralıksız sürdürülecek.

Yapılan çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Ahmet Çakır, planlanan bütün projelerin yapımına devam ettiklerini belirterek, “Mevsim şartlarının elverişli olması nedeniyle, çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Ayrıca rutin belediyecilik hizmetlerimiz de aynı şekilde devam etmektedir. Bu çalışmalarımız kapsamında şehrimizin değişik yerlerinde bozuk yollarımızda asfaltlama çalışmalarımız devam etmektedir. Asfalt ekiplerimiz tarafından geçtiğimiz hafta içerisinde Beylerbaşı ve Şehit Fevzi Mahallelerimizdeki tahrip olan yolların asfaltını tamamladık. Belli bir plan ve program doğrultusunda asfaltlama çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

1955 yılında kurulan Beylerbaşı Mahallesinin merkeze çok yakın olduğunu belirten mahalle muhtarı Hasan Arıkan, “Yapılan çalışmalardan bütün vatandaşlarımız memnun. Sokaklarımız pırıl pırıl oldu. Belediye Başkanımız Ahmet Çakır başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan hizmetlerin insanları mutlu ettiğini belirten mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 13
Bugün : 1043
Bu Ay : 1778
Toplam : 1778

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom