Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı

Malatya Valisi Vasip Şahin, kurum müdürleri ile 2013 yılı değerlendirmesini ve 2014 yılı faaliyetlerini görüştüğü toplantı yaptı.

Kurum Müdürleri İle Değerlendirme Toplantısı Malatya Haber

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcıları Abdullah Abid Öztoprak, Latif Memiş, Ahmet Sait Kurnaz, Murat Çağrı Erdinç, Abdul Kadir Duran ve Mehmet Özel ile birlikte kendilerine bağlı olan İl Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, daire ve kurum müdürleri katıldı.

Vali Şahin, “2014 yılı Ocak ayı ilk toplantısını yapıyoruz. Bu toplantıda 2013’ü kısaca değerlendireceğiz. 2014 yılı ile ilgili yapmamız gereken bir takım faaliyetleri, işleri, programları birlikte mukayese edeceğiz. Uymamız gereken usül ve esasları, bürokrasinin, yürütmenin ildeki bir yansıması olarak üzerimize düşen bir takım mevzuattan kaynaklanan görevlerimiz var. Bunları tekrar birlikte değerlendirip, kurumların birbiri ile olan işbirliğini tespit edip Malatya’ya en güzel şekilde hizmet etmenin yollarını, çözümlerini ve çarelerini birlikte arayıp bulacağız” dedi.

Toplantıda, vali yardımcıları ve kendilerine bağlı kurum müdürleri 2013 yılında gerçekleştirdikleri çalışmaları ve 2014 yılında yapacakları faaliyetleri hakkında bilgiler sundu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 87
Bu Ay : 1655
Toplam : 1655

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom