Malatya'nın Huzuru için Çalışacağız

Malatya’nın yeni Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, ilk mesaisine telsiz anonsu ile başladı. Uluayak, “Malatya ilinin asayiş ve huzur ortamının sağlanması bakamından çalışmalarımızı, birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber sürdüreceğiz” dedi.

Malatya'nın Huzuru için Çalışacağız Malatya Haber

Malatya Emniyet Müdürü Nuri Uluayak, bugün saat 08.00’deki göreve başlama telsiz anonsuna katılıp, “Değerli mesai arkadaşlarım. Tüm çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Bundan sonra Malatya ilinin asayiş ve huzur ortamının sağlanması bakamından çalışmalarımızı, birlik ve beraberlik içerisinde hep beraber sürdüreceğiz. Çalışma arkadaşlarım ve personelimize çalışmalarında başarılar diler, aileleri ile birlikte, huzurlu ve mutlu yaşam temenni ederim. İyi çalışmalar diliyorum” dedi.

Emniyet tarihinde ilk olarak jet hızla göreve başlama gerçekleşmişti. 9 Ocak 2014’de emniyet müdürleri kararnamesi yayımlanırken, Aygün görev teslim töreni yapmadan 10 Ocak 2014 günü saat 14.30’da Malatya’dan ayrılırken, aynı gün saat 17.00’da yeni Emniyet Müdürü Uluayak, Malatya Emniyet Müdürlüğü’ne gelerek göreve başlamıştı.

9 Ocak 2014’de Resmi Gazete’de yayımlanan Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Malatya Emniyet Müdürü Mustafa Aygün, Emniyet Genel Müdürlüğü emrine merkeze alınırken, Malatya Emniyet Müdürlüğü’ne de Polis Başmüfettişi Nuri Uluayak atanmıştı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 763
Bu Ay : 4561
Toplam : 4561

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom