Kerem Yıldırım Yeniden Başkan

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya 1 Nolu Şubesi Olağanüstü Kongresi’nde seçimi yapıldı.

Kerem Yıldırım Yeniden Başkan Malatya Haber

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Bir-Sen) Malatya 1 Nolu Şubesi Olağanüstü Kongresi’nde seçimi mevcut başkan Kerem Yıldırım kazandı.

Olağanüstü Kongrede, başkan Kerem Yıldırım ile başkanlığa aday olan Muhammed Said Çelik yarıştı. 127 delegenin oy kullandığı seçimde, 86 oy alan Kerem Yıldırım, Eğitim-Bir-Sen Malatya Şube Başkanlığı görevine yeniden seçildi. Seçim sonrası teşekkür konuşması yapan Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi Başkanı Kerem Yıldırım, “Seçimde kazanan ya da kaybeden yok. Seçimi sendikamız kazandı. Kim kazanırsa kazansın, sendikamız kazanmış olacaktı. Delegelerimize teşekkür ediyoruz. Teveccühlerini bizden yana kullandılar. Seçimin büyük bir olgunluk içerisinde geçmesini sağlayan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Yıldırım, sorumluluklarının bilincinde olduklarını kaydederek, “Bundan sonra işimiz biraz daha zor. Sorumluluğumuz daha yüksek. Sorumluluğumuzun bilincinde olarak çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Seçimde 39 oy alan diğer aday Muhammed Said Çelik ise, Kerem Yıldırım’ı tebrik ederek şunları söyledi: “Seçim sonucumuzun sendikamız için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Tabi biz yine sendikamızdayız. Üzerimize düşen bir görev olduğunda da her zaman yapmaya hazırız. Bu yapıcı bir muhalefet olarak değerlendirilmelidir. Bundan sonraki süreçte de gördüğümüz eksikleri söyleyeceğiz.”

Kerem Yıldırım başkanlığındaki Eğitim-Bir-Sen Malatya Şubesi yönetimi şu isimlerden oluşuyor: Hanifi Gül-başkan yardımcısı ve başkan vekili, Veysel Güler-başkan yardımcısı ve mali işler sorumlusu, Cemal Kalay-başkan yardımcısı ve teşkilatlanma sorumlusu, Ahmet Yıldızhan-başkan yardımcısı ve basın iletişim sorumlusu, Recep Kaya-başkan yardımcısı-eğitim ve sosyal işler sorumlusu. Mehmet Ali Tosun da, başkan yardımcısı, mevzuat ve toplu sözleşme sorumlusu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 549
Bu Ay : 7346
Toplam : 7346

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom