Eğitim Derece Getirdi

Malatya’da, Battalgazi Halk Eğitim Merkezi bünyesinde açılan badminton kursunda eğitim gören sporcular, bir aylık çalışmanın ardından il müsabakalarında 4’üncü oldu.

Eğitim Derece Getirdi Malatya Spor

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Badminton Antrenörü Ramazan Acun nezaretinde badminton eğitimi alan sporcular kısa sürede kendileri adına önemli bir başarıya imza attı. Sadece bir aylık bir eğitimin ardından il genelinde yapılan badminton müsabakalarına katılan sporcular, il dördüncüsü oldu.

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Badminton Antrenörü Ramazan Acun, kursun kısa süre önce başladığını ifade ederek, “Battalgazi Halk Eğitim Merkezi bünyesinde badminton kursunu açtık. Çocuklarımız kursumuza yoğun bir ilgi gösterdi. Özverili bir çalışma dönemi geçirdik. Öğrencilerimiz bir aylık çalışma döneminin ardından il müsabakalarında dördüncü oldu. Bu ilerisi için oldukça umut verici” diye konuştu.

Battalgazi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Hasan Özgür ise disiplinli ve azimli çalışmanın sonucunda öğrencilerin başarılı olduklarını söyledi.

Kazanılan derecenin ileri adına önemli olduğunu vurgulayan Özgür, “Kuşkusuz öğrencilerimizin bu başarısında disiplinli ve azimli çalışmaları en önemli etkendir. İlk başta hocamızı daha sonra öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Öğrencilerin bu yeteneklerinin her zaman desteklenmesi gerekiyor. Biz desteklerimizi esirgemediğimiz sürece sporda başarıları elde ederiz” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 14
Bugün : 512
Bu Ay : 1135
Toplam : 1135

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom