ASGD Malatya Şubesi Tanıtım Toplantısı

Türkiye de 54 ilde faaliyet gösteren ve Genel Merkezi Bursa’da bulunan Anadolu Spor Gazetecileri Derneğinin Malatya Şubesi tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

ASGD Malatya Şubesi Tanıtım Toplantısı Malatya Haber

Dernek tanıtım toplantısı öncesinde basın mensuplarına yemek daveti verildi. Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şubesi Yönetiminin, Maldia Restaurant’ta verdiği yemeğe, Şube yönetimi ve Malatya’nın çeşitli yerel televizyonlarında spor programı yapan yorumcular, spor müdürleri, gazetelerde köşe yazarlığı yapan spor yazarları ve basın mensupları katıldı.

Anadolu Spor Gazetecileri Derneği Malatya Şube Başkanı Akif Çelik, Türkiye genelinde oldukça aktif bir dernek olan bu oluşumun Malatya ayağının organizasyonu ve dernekleşmesi görevinin kendilerine tebliğ edildiğini ve yönetimdeki arkadaşlarıyla bu görevi kabul ettiklerini söyledi.

Malatya’da aktif bir çalışma içerisinde olacaklarını ifade ededen Çelik, “Bizler öncelikle, dibe vuran Malatya futboluna yeni bir soluk getirmek, spor basınındaki arkadaşlarımızı sosyal aktivitelerle daha iyi motive etmek ve şehrimizin sportif ve kültürel gelişimine katkıda bulunacak fikir ve projeler üretmek için buradayız” dedi.

Çelik, herkese eşit mesafede olacaklarını ve belirleyecekleri yol haritasına göre çalışma yapacaklarını da sözlerine ekledi.

Derneğin Malatya Şube yönetimi; Başkan Akif Çelik, Başkan Yardımcısı Fatih Avcı, Halkla İlişkiler Sorumlusu Mehmet Türel, Basın Sözcüsü Ömer Çelik, Muhasip Ruhi Arslanboğa isimlerinden oluştu.

Bu arada dernek yönetimi aldıkları karar ile Salon ve Amatör Sporlardan Sorumlu üye olarak İhlas Haber Ajansı Malatya Muhabiri Ferdi Durdu’yu görevlendirdi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 61
Bu Ay : 2545
Toplam : 2545

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom