Malatya 1. Amatör Futbol Ligi

Malatya 1. Amatör Küme Futbol Ligi takımlarından Malatyaspor’da Kulüp Başkanı Bülent Kapkıner, ligin ilk yarısının kendileri için istedikleri gibi geçmediğini kaydederek, “Ligin ikinci yarısı daha zorlu ve çekişmeli geçecek” dedi.

Malatya 1. Amatör Futbol Ligi Malatya Spor

Kapkıner, transfer yasağı nedeniyle sezona transfer yapamadan başladıklarını ifade ederek, “4 dönem transfer yasağı cezamız sürüyor. Sezona da bu yasakla başladık. Takımımıza dışarıdan takviye yapamadık. Bunun yanında elimizde olan futbolcularında bir kaçını kaybettik. Dolayısıyla da bu sezonun ilk yarısı istediğimiz gibi geçmedi. 14 Şubat’ta transfer yasağımız kalkıyor. Tabi bu dönemde de transfer dönemi sona eriyor” ifadelerini kullandı.

Yer aldıkları B Grubu’nun zorlu olduğunu belirten Kapkıner, “Zorlu bir gruptayız. Her takım birbirini yenebiliyor. Çünkü takımların arasında çok fazla kalite farkı yok. Takım olarak tabi bir maçımız için karar verilmesini bekliyoruz. AFDK’dan çıkacak olan neticeye göre grupta ikinci olma ihtimalimiz çok yüksek. Bu çizgiyi sürdürüp, ligi ilk 2 içerisinde tamamlamak istiyoruz. Onu da başarabilecek güçteyiz. Ligin ikinci yarısı zorlu ve çekişmeli geçecek.

Takımlar ikinci yarıya hazırlanıyorlar. Bu anlamda takviyelerde yapıyorlar. Grubumuzda zaten kötü takım yok. Sürprizin çıkmayacağı bir gruptayız. Bu anlamda ikinci yarı daha çekişmeli geçecektir” diye konuştu.

Kapkıner, filiz lisanslı 6 futbolcu ile temasta olduklarını kaydederek, “4 tane kesin olarak anlaştığımız futbolcu var. 2 tane de görüştüğümüz futbolcu var. Bu futbolcuları filiz lisans ile takıma kazandıracağız. Geçene sezondan iyi bir kadromuz vardı. Bu kadroya, 6 filiz lisanslı oyuncuyu takviye edersek, ikinci yarı bizim için daha farklı geçecektir” ifadelerini kullandı.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 1034
Bu Ay : 4832
Toplam : 4832

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom