Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Malatya Belediyesi tarafından İpek Caddesi üzerine yapılan Kapalı Semt Pazarı ile Kadın Kültür Merkezi inşaatı devam ediyor.

Çakır, Çalışmaları Yerinde İnceledi Malatya Haber

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, beraberinde Başkan Yardımcıları Ahmet Ceyhan ve Mehmet Mert ile birlikte inşaat çalışmalarında, incelemelerde bulunarak, yetkililerden projeyle ilgili bilgiler aldı.
Malatya için önemli bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlandıklarını belirten Başkan Çakır, İpek Caddesi’nde Cuma günleri kurulan pazar nedeniyle bölgede trafik sıkışıklığının oluştuğunu; yapılacak semt pazarıyla bu sorunu ortadan kaldıracaklarını söyledi.

Bölgede kültürel ve sosyal etkinliklerin yapılabileceği bir alanın olmadığına da dikkat çeken Başkan Çakır, “Proje Merkezimiz burada güzel bir proje gerçekleştirdi. Projemizin birinci katı semt pazarı, ikinci katı ise kadınlar kültür merkezi olarak planlandı. Cuma günleri birinci kat semt pazarı olarak kullanılacak, diğer günler ise otopark için kullanılacak. Yine Kadınlar Kültür Merkezimizin içinde fitnees salonu, atölyeler ve toplantı salonları olacak. Bu projeyle birlikte bölgemizdeki büyük bir eksikliği de gidermiş olacağız. Pazarcı esnaflarımız da daha temiz ve nezih mekânda hizmet verecekler. Vatandaşlarımız da daha çağdaş ve nezih mekânlarda alış verişlerini yapabilecekler” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 256
Bu Ay : 9136
Toplam : 9136

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom