Başarılı Badmintoncudan Fındıklı'ya Ziyaret

Malatyalı badminton sporcusu Betül Başkan, ikinci olarak 17 Yaş Altı Milli Takım kadrosuna girmeyi başardığı bildirildi.

Başarılı Badmintoncudan Fındıklı'ya Ziyaret Malatya Spor

Türkiye Badminton Federasyonu’nun 2014 yılı faaliyet programında yer alan, 4-5 Ocak 2014 tarihleri arasında Ankara’da yapılan 17 Yaş Altı Avrupa Badminton Şampiyonası Milli Takım seçmelerinde Malatyalı sporcu Betül Başkan, ikinci olarak 17 Yaş Altı Milli Takım kadrosuna girmeyi başarması nedeniyle Antrenörü Nazım Denizhan ile birlikte Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı’yı makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir açıklama yapan İl Müdürü Mustafa Sadi Fındıklı, “2014 yılının ilk başarıları gelmeye başladı. Geçen gün yüzme de Türkiye Şampiyonluğu kazandık. Bugün ise Betül Başkan sporcumuz Badminton Milli Takım seçmelerinde büyük bir performans göstererek Avrupa Şampiyonası’nda yarışacak Milli Takım kadrosunun hazırlık kampına katılmaya hak kazanmıştır.

Kuşkusuz bu başarısında önce sporcumuzu disiplinli ve azimli çalışması en önemli etkendir. Bir başka etken ise Antrenörümüz Nazım Denizhan’ın özverili ve verimli antrenmanları bir başka etkendir. Hem sporcumuzu hem de antrenörümüzü tebrik ediyor, Milli Takım’da da yeni başarılar elde etmelerini temenni ediyorum. İl Müdürlüğü olarak daha pek çok branşta yeni sporcular keşfederek milli takımlarımıza kazandıracağız” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 6
Bugün : 54
Bu Ay : 3852
Toplam : 3852

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom