Burslu Öğrenciler Geziden Döndü

Malatya’da eğitim gören burslu öğrenciler, Ankara’da gezisini tamamlayarak evlerine dönüş yaptı.

Burslu Öğrenciler Geziden Döndü Malatya Haber

TED Malatya Koleji tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Türk Eğitim Derneği Bursluluk Bölümü üyeleri TED Malatya ve TED Batman Kolejindeki TEB’li (Tam Eğitim Burslu) öğrencilerimize unutamayacakları üç günlük etkinlikler düzenlediler.

Kolejlilerimiz ilk gün Genel Merkezi'mizin ziyaretinden sonra TED Ankara Koleji'nde ‘Özgürlük Yazarları’ adlı filmi izlediler. Aynı gün içerisinde kampusta yer alan Kolejin'de Ankara, Malatya ve Batman TED'e okuyan TEB'lilerimiz yeni yılı coşkuyla kutladılar. İkinci gün ise Anadolu Medeniyetleri Müzesi'ne, ardından I. TBMM'ye gezi düzenlendi. Panora AVM'de de doyasıya eğlenen Kolejlilerimiz akabinde TED Senfoni Orkestrası Konserini dinlemeye gittiler. CSO'da düzenlenen konserde TED Batman ve TED Malatya Koleji TED'li öğrencilerimiz ünlü opera sanatçısı Bariton Güvenç Dağüstün ile sahnede Zülfü Livaneli’nin ‘Ey Özgürlük’ parçasını TED Senfoni Orkestrasıyla birlikte seslendirdiler. TEB'lilerimizin bitmesini istemedikleri son günlerinde ise Aqua Vega Akvaryumu merakla gezdiler.

10 bin Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye'yi ilke edinen TED ailesi bireylerine sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz” denildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 7
Bugün : 4
Bu Ay : 4894
Toplam : 4894

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom