Tekvando İl Seçmeleri Tamamlandı

Malatya’da, Gençler Tekvando İl Seçmeleri yapıldı.

Tekvando İl Seçmeleri Tamamlandı Malatya Spor

Tekvando Malatya İl Temsilciliği tarafından Gençler (Bayan ve Erkekler) Türkiye Tekvando Şampiyonası’na katılacak olan sporcuları belirlemek amacıyla il seçmeleri yapıldı.

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tekvando il seçmelerine 43 erkek 12 bayan olmak üzere toplam 55 sporcu katıldı.

İl seçmelerinde sıkletlerinde dereceye giren sporcular şöyle:

Erkekler, 45 kilogramda Halil Yıldırım, 48 kilogramda Enes Karakuş, 51 kilogramda Suat Çetinkaya, 55 kilogramda Talha Alpay, 59 kilogramda Hasan Özer, 63 kilogramda Mehmet Karagözler, 68 kilogramda Fetullah İnan, 73 kilogramda Yunus Taygan, 78 kilogramda İbrahim Menekşe, +78 kilogramda Furkan Aslanargun.

Bayanlar, 49 kilogramda Rabia Narinç, 52 kilogramda Elanur Karaca, 55 kilogramda Serpil Yabaş, 59 kilogramda Bahar Yavuz, 63 kilogramda Tuğçe Yeşilbağ, 68 kilogramda Merve Kaplan, +68 kilogramda Şeyda Ezen.

Sıkletlerinde birinci olan sporcular, 11-16 Ocak tarihlerinde Alanya’da yapılacak olan Gençler (Bayan ve Erkekler) Türkiye Tekvando Şampiyonası’na katılma hakkını elde etti.

Tekvando Malatya İl Temsilcisi Nurettin Uçar, gençler tekvando il seçmelerine yoğun bir katılımın olduğunu kaydederek, “Atatürk Spor Salonu’nda gençler tekvando il seçmelerimizi yaptık. 55 sporcumuz il seçmelerine katıldı. Sıkletlerinde birinci olan sporcularımız Alanya’da 11-16 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Gençler (Bayan ve Erkekler) Türkiye Tekvando Şampiyonasına katılacak. Ben sporcularımızın Gençler (Bayan ve Erkekler) Türkiye Tekvando Şampiyonası’nda iyi dereceler elde edeceklerine inanıyorum” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 8
Bugün : 764
Bu Ay : 6744
Toplam : 6744

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom