Selahattin Gürkan'a Ziyaret

Yargıtay üyeliğine seçilen Malatya Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın ile Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim, Malatya’nın Battalgazi İlçesi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a veda ziyaretinde bulundu.

Selahattin Gürkan'a Ziyaret Malatya Haber

Battalgazi Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Yargıtay üyeliğine seçilen Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın ile Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim ile Malatya’da görev yaptıkları süre içerisinde kurumlar arası örnek bir dayanışma içerisinde olduklarını ifade etti.

Başkan Gürkan, “Kendilerinin Yargıtay gibi onurlu, şerefli kendi mesleğinde temayüz etmiş insanların seçilerek gittiği bir yere atanmaları Malatyalı ve bir Belediye Başkanı olarak ziyadesiyle gururlandırmıştır. Kendilerine bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim de yaklaşık 12 yıldır Malatya’da görev yaptığını kaydederek Yüksek Yargıtay’a seçilmeleri nedeniyle görevden ayrılacakları fakat Malatya ile ilgilerinin kesmeyeceklerini belirtti.

Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın, her zaman gönlünün Malatya’dan yana olacağını ifade etti.
Yargıtay üyeliğine seçilen Sayın ve Erdim, tarihi Battalgazi İlçesi’ni unutamayacaklarını dile getirdi.
Başkan Gürkan Cumhuriyet Başsavcısı Muzaffer Sayın ile Adli Yargı Adalet Komisyonu ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Orhan Erdim’in ziyaretleri anısına gravür hediye etti.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 9
Bugün : 61
Bu Ay : 1643
Toplam : 1643

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom