Ali Evren, Aday Olacağını Açıkladı

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi (ESKKK) Başkanı Ali Evren, yeni dönemde tekrar aday olacağını açıkladı.

Ali Evren, Aday Olacağını Açıkladı Malatya Haber

Ocak ayı itibariyle esnaf odalarının seçiminin başlayacak olması nedeniyle kendisinin de 25 yıldır başkanı olduğu Ağaç Sanatkarları Odası’na tekrar başkan adayı olacağını ifade eden ESKKK Başkanı Ali Evren, “Kooperatif olarak seçime daha 2 yılımız var. Ancak, Ağaç Sanatkarları Odası olarak seçim yılımız. Arkadaşlarla 3 kez toplantı yaptık ve benim oda başkanı olarak tekrar görev almam istendi. Bu nedenle, Ağaç Sanatkarları Odası’na tekrar aday olacağım. Ancak, arkadaşlara şu şartımı koydum. Ağaç Sanatkarları Odası’nın başkanlığı 4 yılda bir yapılıyor. Ben, 4 yıllığına seçildikten sonra, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlık sürem 2 yıl sonra doluyor. 2 yıl sonra kooperatif ve oda başkanlığı görevini bırakacağım. 2 yıl sonra yeni arkadaşlara göreve devir edeceğim” dedi.
Malatya Belediyesi ile görüşmeler sonucunda Merkez Dilek Beldesi yolu üzerinde mermer ve keresteciler için yeni yer tahsisi çalışması yaptıklarını ifade eden Ali Evren, “Mermer ve keresteciler için yeni yer tahsisi yapıldıktan sonra 2 yıl sonra oda ve kooperatif başkanlığını bırakmak istiyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 5
Bugün : 960
Bu Ay : 2542
Toplam : 2542

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom