Öğrencisinden Özür Dileyerek Barıştılar

Malatya'da bir lise öğrencisi, öğretmeni tarafından kafasına cetvelle vurularak yaralandı.

Öğrencisinden Özür Dileyerek Barıştılar Malatya Haber

Daha sonra yaptığına pişman olan öğretmen, öğrencinin evine giderek özür diledi.
Malatya merkezde bir lisede birinci sınıfta eğitim gören T.P. (16) isimli öğrenci, astronomi ve uzay bilimleri dersinde öğretmen Ü.İ. dersi anlatırken, sınıfta bazı öğrencilerin ses çıkardığını, kendisinin yanında oturan arkadaşını ikaz edip, dersi iyi dinleyemediğini söylediğini, bu sırada öğretmenin elinde demir cetvelle kafasına, koluna ve bilek bölgesine vurduğunu iddia etti.

Kafasından kan akan öğrenci T.P., konuyu sınıf öğretmenine iletti. Daha sonra annesi ile birlikte hastaneye giderek başına pansuman yaptırdı ve film çektirdi. Ardından polis çocuk şubede öğretmen hakkında şikayetçi olan T.P., “Eğer sınıfın düzenini ben bozmuş olsam gelsin vursun. Ancak başkalarının ses yapmasından dolayı beni niye dövdü? Benim suçum ne?” diye sordu. Öğrenci, “Ben davacı olmasaydım, yarın başka bir öğrenciye yapar diye şikayetçi oldum” dedi.

Anne Zeynep P. ise, “Oğlum Gazi Ortaokulu'ndan mezun. Önceki okulundan hiç şikayet almadım. Geçen gün oğlumun kafasını kanlar içinde görünce hastaneye gittik ve rapor aldık” ifadelerini kullandı.
Bu arada, konu okula intikal ettirilince, okul müdür yardımcısı Mesut Aydın ile astronomi ve uzay bilimleri dersi öğretmeni Ü.İ., bir kutu çikolata alarak, öğrencinin evine gidip özür dilediler.

Öğretmen Ü.İ., sınıfta öğrencilerin çok ses çıkardığını, bir anda sinirlerine hakim olamayıp cetveli salladığını ifade ederek, “Öğrenciler çileden çıkardı beni. Ben de ne yaptığımı bilmedim. Öğrencimden ve ailesinden özür diliyorum” diye konuştu.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 4
Bugün : 416
Bu Ay : 8475
Toplam : 8475

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom