EN-KAMU-DER Kuruldu

Kuruluş işlemlerini tamamlayan Engelli Kamu Çalışanları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği (EN-KAMU-DER) Malatya Şubesi ilk genel kurulunu yaparak yönetim organlarını belirledi.

EN-KAMU-DER Kuruldu Malatya Haber

Engelli Kamu Çalışanları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Malatya Şubesi ilk olağan kongresini dernek binasında gerçekleştirdi. 2013 yılının Ağustos ayında kurulan ve genel merkezi Ankara’da bulunan EN-KAMU-DER, 1 ay önce de Malatya bürosunu açarak gerçekleştirdiği olağan genel kurul toplantısı sonrasında dernek yönetim ve denetim kurulu üyelerini belirledi.

Yapılan seçimde, Dernek Başkanlığına Yusuf Gençer, Şube Sekreterliğine Abdullah Işıldak, Mali Sekreterliğe Nebahat Kapusuz, Teşkilat Sekreterliğine, Mustafa Ekmekçi ve Basın Yayın Bölümü’ne de Mehmet Demir getirildi.

EN-KAMU-DER Malatya Şube Başkanı Yusuf Gençer, derneğin kamu kuruluşlarında bir ilk olduğunu belirterek, “Ülkemizin her yerine yayılacak bir şekilde amacına yönelik olarak çoğalıp, engellilerimize daha iyi hizmet ve bilincin arttırılması yönünde elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz. Kamu kurumlarında 27 bin engelli çalışmaktadır.

Hükümetimizin yapmış olduğu çalışmalarla bizlerde dernek olarak elimizden geldiği kadarıyla destek vereceğiz. Yönetim kurulumuz ile birlikle el ele vererek engelli tüm üyelerimize en iyi hizmeti vereceğiz” dedi.

EN-KAMU-DER Genel Başkanlığını ise Bülent Kapu’nun yaptığı kaydedildi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Malatya Platformu

Malatya Hava Durumu

malatya hava durumu malatya hava durumu

Site İstatistikleri [05.07.2017'den beri]

Çevrimiçi Ziyaretçi : 10
Bugün : 25
Bu Ay : 1554
Toplam : 1554

Son Eklenen Firmalar

Nas çelik para kasası

FİRMA DETAYI

Büyük Otel

FİRMA DETAYI

Hayat Hastanesi

FİRMA DETAYI

Park Hospital

FİRMA DETAYI

Çapa Tarım

FİRMA DETAYI

Çınar Koleji

FİRMA DETAYI
Haber Scripti: KayısıNet - Malatya Web Tasarım | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom